Kemik Fermuarlar Naylon Fermuarlar Metal Fermuarlar Elcikler Fermuar Oluştur Renk Kartelası Sipariş Formu İnsan Kaynakları EnglishRussian

 

HAKKIMIZDA

Firmamız, ÖZKON BOYA KONFEKSİYON YAN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında 18.03.1993’te kuruldu. 2005 yılına değin bitmiş fermuar ithalatı yapan firmamız, Anti damping vergisinden sonra üretime yöneldi. Makine parkuruna her geçen gün yenisini ekleyen firmamız ağırlıklı olarak, Taiwan yapımı otomatik makineler ile  seri üretim yapmaktadır ve stoklu çalışmaktadır. Kaliteli fermuar üretiminden kesinlikle taviz vermeyen firmamız yıllık 15.000.000 metre fermuar üretimi yapmaktadır. Türkiye pazarındaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran firmamız balkan ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ağırlıkta olmak üzere,ihracat yapmaktadır.
Firmamız ürünlerini ADS markası adı altında üretmektedir.
Anti damping vergisinden sonra ülkemize kacak yollardan sokulan ucuz ve kalitesiz fermuarlar karşısında seri üretimle ucuz ve kaliteli fermuar üretimi yapmaktadır.Firmamız Toplam kalite yönetimi, Yüksek kalite, teknoloji  ve uygun fiyat anlayışından taviz vermemektedir.

MİSYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize tüm fermuar çeşitlerini makul fiyatlarla hızlı ve kaliteli bir şekilde temin etmek.  

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede cevap vererek sektörde yerini sabitlemek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerle kaliteli ve güler yüzlü iletişim kurmak.
Müşteri taleplerini en kısa zamanda en kaliteli ürünle ve uygun maliyetle karşılamak.
Ticarette dürüstlük ve güveni ön planda tutmak.Mal satmaktan çok müşteri ihtiyacını karşılamayı amaçlamak.
Kısa vadeli ve istikrarsız ticari ilişkiler yerine uzun vadeli ve dengeli ticari ilişkileri tercih etmek.
Sürekli gelişme amacı ile Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uygun çalışmak ve KYS’i kurumda etkin kılmak.
Aile sıcaklığında disiplinli ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturarak çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mutluluğuna katkıda bulunmak.

Anasayfa Hakkımızda İletişim Ads Fermuar